Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Güncellenme Tarihi : 11 12 2014

ALTSO AKADEMİ - ALTSO EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bölgemizin ve üyelerimizin sürekli eğitim ihtiyacını karşılamak, üyelerimizin ve bölgemizin güncel ekonomik faaliyetleri ve gelişimi açısından öncelik kazanan alanlarda meslek kazanmak, meslekle ilgili bilgi ve beceri düzeyini yükseltmek, yeni mesleki beceriler edinmek ve kişisel gelişim ihtiyacını karşılamak isteyenler için ihtiyaç duyulan alanlarda yasal şartların sağlanması sureti ile kurs, seminer ve sertifika programları organize edilmektedir.  Bu programların bir kısmı talep üzerine olmakla birlikte, çeşitli yasal düzenlemeler gereği zorunlu tutulan eğitim konularını da kapsamaktadır. 

 

Düzenlemiş olduğumuz programlar, Odamız üyelerimizden veya kurumlardan gelen talepler doğrultusunda planlanarak ilen edilmekte ve planlanan tarihlerde gerçekleştirilmektedir. Planlanmış programların yanı sıra gerek üyelerimizden, gerekse diğer kurum ve kuruluşlardan gelebilecek olan talepler üzerine, yeterli katılımcının sağlanması halinde yasal şartların tamamlanması sureti ile yeni programlar da açılabilmektedir.