Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
14 11 2016
ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

Odamızın eğitim faaliyetleri kapsamında öğrencilerin akademik ve sosyal başarı yolculuğuna koçluk yapmak isteyen eğitimciler, danışmanlar, idareciler ve ebeveynler için özel olarak tasarlanmış katılımcıların iletişim becerilerini geliştirerek koçluk becerilerini ve etkili öğretim tekniklerini öğretmeyi hedefleyen Koçluk Birliği tarafından akredite edilmiş Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı başlayacaktır.

Eğitim programı toplamda 6 günlük bir eğitim olup, Cumartesi-Pazar olmak üzere 3 hafta sonu olarak saat 09:00-18:00 arasında düzenlenecektir.

Eğitim katılımcılarının sertifika alabilmeleri için %90 devam zorunluluğu ve eğitim sonrası yapılacak sınavda 70 puan alma zorunluluğu vardır.

Planlanan eğitim katılımcı sayısının en az 76 kişi olması halinde açılacak olup, kişi başı eğitim ücreti 450,00 TL + KDV (%18) dir. Eğitime katılacak kişi sayısının 101 olması halinde eğitim ücreti 300,00 TL + KDV (%18) olarak düzenlenecektir.

Sertifika Programına katılmak isteyenlerin Altso Eğitim Şube Müdürlüğüne gelerek ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

1883 3